
Jewelry Luxury Diamond Alloy Water Wave Chain Geometric Women's Long Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $16.72
-65%$16.72
$5.85More Images





Jewelry Luxury Diamond Alloy Water Wave Chain Geometric Women's Long Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























