
Jewelry Men's Stainless Steel And Titanium Steel Football Pendant Geometric Style Electroplated
Jewelry Men's Stainless Steel And Titanium Steel Football Pendant Geometric Style Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 26g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images







Jewelry Men's Stainless Steel And Titanium Steel Football Pendant Geometric Style Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 26g |





















