
Jewelry Metal Alloy Round Star Geometric Painted Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Star Shape,Disc,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Star Shape,Disc |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 5g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images





Jewelry Metal Alloy Round Star Geometric Painted Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Star Shape,Disc,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Star Shape,Disc |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Star Shape,Disc,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Star Shape,Disc |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 5g |























