
Jewelry Metal Copper Chain Imitation Pearls Geometric Highend Electroplating Clavicle Chain
Jewelry Metal Copper Chain Imitation Pearls Geometric Highend Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 38g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Jewelry Metal Copper Chain Imitation Pearls Geometric Highend Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 38g |























