
Jewelry Metal Cross Pendant Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copper Clad Chain Alloy Pendant Geometric Electroplated
Jewelry Metal Cross Pendant Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copper Clad Chain Alloy Pendant Geometric Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 41g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images









Jewelry Metal Cross Pendant Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copper Clad Chain Alloy Pendant Geometric Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 41g |























