
Jewelry Metal Cross Tassel Waist Chain Dark Gothic Blood Drop Bead Body Chain Lobster Clasp
Jewelry Metal Cross Tassel Waist Chain Dark Gothic Blood Drop Bead Body Chain Lobster Clasp
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Circles | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autum |
| Weight | 68g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images





Jewelry Metal Cross Tassel Waist Chain Dark Gothic Blood Drop Bead Body Chain Lobster Clasp
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Circles | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autum |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Circles | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autum |
| Weight | 68g |























