
Jewelry Metal Goldplated Geometric Bullet Ring Electroplated For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Jewelry Metal Goldplated Geometric Bullet Ring Electroplated For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























