🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Metal Imitation Pearl Tassel Ochain Necklace Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Select Color
From $0.92
Original: $2.63
-65%Jewelry Metal Imitation Pearl Tassel Ochain Necklace Geometric Electroplating Women's—
$2.63
$0.92More Images






Jewelry Metal Imitation Pearl Tassel Ochain Necklace Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























