
Jewelry Metal Rhinestone Imitation Pearl Flannel Choker Necklace With Geometric And Flower Pattern Electroplating For Women
Jewelry Metal Rhinestone Imitation Pearl Flannel Choker Necklace With Geometric And Flower Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Jewelry Metal Rhinestone Imitation Pearl Flannel Choker Necklace With Geometric And Flower Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























