
Jewelry Metal Ring With Inlaid Black Zircon Leaves Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images






Jewelry Metal Ring With Inlaid Black Zircon Leaves Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























