
Jewelry Metal Sexy Hollow Small Butterfly Rhinestone Waist Chain For Women
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 18g |
More Images





Jewelry Metal Sexy Hollow Small Butterfly Rhinestone Waist Chain For Women
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 18g |























