
Jewelry Metal Star Shape Pendant Choker Necklace For Women Iron Chain And Alloy Material Ball Chain Style Minimalist Design
Jewelry Metal Star Shape Pendant Choker Necklace For Women Iron Chain And Alloy Material Ball Chain Style Minimalist Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Weight | 38g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Jewelry Metal Star Shape Pendant Choker Necklace For Women Iron Chain And Alloy Material Ball Chain Style Minimalist Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Weight | 38g |























