
Jewelry Metal Starfish And Fivepointed Star Pendant Necklace Handmade Electroplating Geometric Style For Women
Jewelry Metal Starfish And Fivepointed Star Pendant Necklace Handmade Electroplating Geometric Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Jewelry Metal Starfish And Fivepointed Star Pendant Necklace Handmade Electroplating Geometric Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |























