
Jewelry Metal Thin Chain Waist Chain Women's Leisure Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 7g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images





Jewelry Metal Thin Chain Waist Chain Women's Leisure Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 7g |























