
Jewelry Möbius Ring Zircon Earrings Geometric Copper 14K Gold Electroplated
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images





Jewelry Möbius Ring Zircon Earrings Geometric Copper 14K Gold Electroplated
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























