
Jewelry Multi Layer Imitation Pearl And Alloy Cross Clavicle Chain With Geometric Design And Electroplating Treatment
Jewelry Multi Layer Imitation Pearl And Alloy Cross Clavicle Chain With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images










Jewelry Multi Layer Imitation Pearl And Alloy Cross Clavicle Chain With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |























