
Jewelry Multilayer Round Pendant Necklace Alloy Geometric Electroplating Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images






Jewelry Multilayer Round Pendant Necklace Alloy Geometric Electroplating Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























