
Jewelry Natural Stone Turquoise Alloy Beaded Necklace And Bracelet Handmade Geometric Electroplated For Women
Jewelry Natural Stone Turquoise Alloy Beaded Necklace And Bracelet Handmade Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images















Jewelry Natural Stone Turquoise Alloy Beaded Necklace And Bracelet Handmade Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























