
Jewelry Necklace Copper O Chain Mixed Gemstone Inlay Microinlaid Zircon Star Moon Electroplating Women's
Jewelry Necklace Copper O Chain Mixed Gemstone Inlay Microinlaid Zircon Star Moon Electroplating Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images












Jewelry Necklace Copper O Chain Mixed Gemstone Inlay Microinlaid Zircon Star Moon Electroplating Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























