
Jewelry Necklace Earrings Set Alloy Snake Bone Chain Mixed Gem Inlay Love Water Drops Bell Pattern Electroplating
Jewelry Necklace Earrings Set Alloy Snake Bone Chain Mixed Gem Inlay Love Water Drops Bell Pattern Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $5.30
-65%$5.30
$1.85More Images





Jewelry Necklace Earrings Set Alloy Snake Bone Chain Mixed Gem Inlay Love Water Drops Bell Pattern Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























