
Jewelry Necklace Light Luxury Geometric Drop Shape Artificial Crystal Snake Bone Chain Electroplating For Women
Jewelry Necklace Light Luxury Geometric Drop Shape Artificial Crystal Snake Bone Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images






Jewelry Necklace Light Luxury Geometric Drop Shape Artificial Crystal Snake Bone Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























