
Jewelry Necklace Women Handmade Imitation Pearls Beads Box Chain Geometric
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.02
-65%$1.02
$0.36More Images










Jewelry Necklace Women Handmade Imitation Pearls Beads Box Chain Geometric
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























