
Jewelry Necklace Women's Ocean Style Turquoise Alloy Pendant Electroplating Geometric Design
Jewelry Necklace Women's Ocean Style Turquoise Alloy Pendant Electroplating Geometric Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images











Jewelry Necklace Women's Ocean Style Turquoise Alloy Pendant Electroplating Geometric Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 40g |























