
Jewelry Palace Style Black Lace Iron Chain Imitation Crystal Geometric Beaded Tassel Clavicle Necklace With Electroplating
Jewelry Palace Style Black Lace Iron Chain Imitation Crystal Geometric Beaded Tassel Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Iron Chain + Imitation Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images









Jewelry Palace Style Black Lace Iron Chain Imitation Crystal Geometric Beaded Tassel Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Iron Chain + Imitation Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Iron Chain + Imitation Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























