
Jewelry Pearl Beaded Alloy Clavicle Chain Set U Shape Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Jewelry Pearl Beaded Alloy Clavicle Chain Set U Shape Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























