
Jewelry Pearl Box Chain Necklace For Women Fashion Natural Pearl Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Weight | 30g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images








Jewelry Pearl Box Chain Necklace For Women Fashion Natural Pearl Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Weight | 30g |























