
Jewelry Pendant Necklace Heart Shaped Copper Plastic Resin Flannel Electroplating
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






Jewelry Pendant Necklace Heart Shaped Copper Plastic Resin Flannel Electroplating
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























