
Jewelry Plastic Beaded Geometric Handmade Collarbone Neckchain Long Tassel Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images





Jewelry Plastic Beaded Geometric Handmade Collarbone Neckchain Long Tassel Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |























