
Jewelry Plastic Plating Cross Chain Punk Hiphop Clavicle Necklace With Geometric Design For Women
Jewelry Plastic Plating Cross Chain Punk Hiphop Clavicle Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Original: $2.19
-65%$2.19
$0.77More Images






Jewelry Plastic Plating Cross Chain Punk Hiphop Clavicle Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic Plating |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |























