
Jewelry Plastic Resin Alloy Alloy Pearls Heart Water Drop Bell Shaped Elegant Electroplated Bracelet Necklace For Women
Jewelry Plastic Resin Alloy Alloy Pearls Heart Water Drop Bell Shaped Elegant Electroplated Bracelet Necklace For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images






Jewelry Plastic Resin Alloy Alloy Pearls Heart Water Drop Bell Shaped Elegant Electroplated Bracelet Necklace For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























