
Jewelry Plastic Resin Alloy Dropshaped Handmade Love Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
Jewelry Plastic Resin Alloy Dropshaped Handmade Love Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Jewelry Plastic Resin Alloy Dropshaped Handmade Love Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























