
Jewelry Plastic Resin Alloy Heart Shape Retro Punk Electroplated Cross Chain Women's Necklace
Jewelry Plastic Resin Alloy Heart Shape Retro Punk Electroplated Cross Chain Women's Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
More Images





Jewelry Plastic Resin Alloy Heart Shape Retro Punk Electroplated Cross Chain Women's Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























