
Jewelry Plastic Resin Geometric Diamond Neck Collar Choker For Women
| Chain Style | Drill Net |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Jewelry Plastic Resin Geometric Diamond Neck Collar Choker For Women
| Chain Style | Drill Net |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Drill Net |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |























