
Jewelry Plastic Resin Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment
Jewelry Plastic Resin Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images













Jewelry Plastic Resin Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























