
Jewelry Punk Hiphop Style Alloy Imitation Pearl Acrylic Diamond Cross Multiple Circles Pants Chain For Female Cowboy Style
Jewelry Punk Hiphop Style Alloy Imitation Pearl Acrylic Diamond Cross Multiple Circles Pants Chain For Female Cowboy Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy+Imitation Pearl+Acrylic Diamond |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 67g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images
















Jewelry Punk Hiphop Style Alloy Imitation Pearl Acrylic Diamond Cross Multiple Circles Pants Chain For Female Cowboy Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy+Imitation Pearl+Acrylic Diamond |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Alloy+Imitation Pearl+Acrylic Diamond |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 67g |























