
Jewelry Punk Style Alloy And Copper Clavicle Chain With Geometric Cross Pendant Electroplated
Jewelry Punk Style Alloy And Copper Clavicle Chain With Geometric Cross Pendant Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images









Jewelry Punk Style Alloy And Copper Clavicle Chain With Geometric Cross Pendant Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























