
Jewelry Punk Style Alloy Pendant Clavicle Chain With Heart Shape And Bow Tie Pattern And Electroplating Treatment
Jewelry Punk Style Alloy Pendant Clavicle Chain With Heart Shape And Bow Tie Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Jewelry Punk Style Alloy Pendant Clavicle Chain With Heart Shape And Bow Tie Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























