
Jewelry Punk Style Geometric Metal Alloy Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Jewelry Punk Style Geometric Metal Alloy Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























