
Jewelry Replaceable Pendant Necklace Alloy Drop Shape Star Geometric Diamond Ochain Women's
Jewelry Replaceable Pendant Necklace Alloy Drop Shape Star Geometric Diamond Ochain Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images






Jewelry Replaceable Pendant Necklace Alloy Drop Shape Star Geometric Diamond Ochain Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |























