
Jewelry Resin Pendant Necklace Geometric Style Handmade Leather Wax Thread And Wax Rope
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Geometry |
| Weight | 24g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images








Jewelry Resin Pendant Necklace Geometric Style Handmade Leather Wax Thread And Wax Rope
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Geometry |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Geometry |
| Weight | 24g |























