
Jewelry Retro Baroque Style Handmade Imitation Pearl Flower Pendant Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Baroque,Plants Flowers |
| Weight | 73g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Retro Baroque Style Handmade Imitation Pearl Flower Pendant Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Baroque,Plants Flowers |
| Weight | 73g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Baroque,Plants Flowers |
| Weight | 73g |























