
Jewelry Retro Drop Cshaped Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Note | Comply With Eu Reach Environmental Protection Standards |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images






Jewelry Retro Drop Cshaped Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Note | Comply With Eu Reach Environmental Protection Standards |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Note | Comply With Eu Reach Environmental Protection Standards |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |





















