
Jewelry Rhinestone Claw Chain Clavicle Necklace With Dropshaped And Geometric Pattern For Women
Jewelry Rhinestone Claw Chain Clavicle Necklace With Dropshaped And Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Claw Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 51g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images






Jewelry Rhinestone Claw Chain Clavicle Necklace With Dropshaped And Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Claw Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Claw Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 51g |























