🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Rice Beads Stainless Steel Geometric Handmade Double Layer Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.40
Original: $1.14
-65%Jewelry Rice Beads Stainless Steel Geometric Handmade Double Layer Clavicle Chain Necklace—
$1.14
$0.40More Images











Jewelry Rice Beads Stainless Steel Geometric Handmade Double Layer Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |









