
Jewelry Set Alloy Geometric Sunflower Artificial Crystal Earrings And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 11g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images





Jewelry Set Alloy Geometric Sunflower Artificial Crystal Earrings And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 11g |























