
Jewelry Set Alloy Rhinestones Geometric Retro Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 53g |
More Images




Jewelry Set Alloy Rhinestones Geometric Retro Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 53g |























