
Jewelry Set Copper Inlaid Zirconia With Irregular Pattern Water Wave Chain For Ladies
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Irregular |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
More Images






Jewelry Set Copper Inlaid Zirconia With Irregular Pattern Water Wave Chain For Ladies
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Irregular |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Irregular |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























