
Jewelry Set Mixed Materials Imitation Pearl Rhinestone Heart Water Drop Bell Pattern O Word Chain Highend Minimalist For Women
Jewelry Set Mixed Materials Imitation Pearl Rhinestone Heart Water Drop Bell Pattern O Word Chain Highend Minimalist For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images













Jewelry Set Mixed Materials Imitation Pearl Rhinestone Heart Water Drop Bell Pattern O Word Chain Highend Minimalist For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 9g |























