
Jewelry Shell Beaded Clavicle Chain Alloy Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Necklace For Women
Jewelry Shell Beaded Clavicle Chain Alloy Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise Ccb Alloy Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 53g |
Original: $2.91
-65%$2.91
$1.02More Images





Jewelry Shell Beaded Clavicle Chain Alloy Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise Ccb Alloy Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise Ccb Alloy Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 53g |























