
Jewelry Stacking Style Geometric Alloy Imitation Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images






Jewelry Stacking Style Geometric Alloy Imitation Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |























